Belka górna serwisu ABC Hurtownia Części Zamiennych

INFORMACJE SERWISOWE

Menu lewe serwisu ABC Hurtownia Części Zamiennych
SERWIS
Zwijacz 500
ZWIJACZ 500 - wykaz części zamiennych.

zelmer1.gif (1241 bytes)

Image2.gif (991 bytes)  WYKAZ CZʦCI ZAMIENNYCH ZWIJACZA 500.0700
Oznaczenie na rys. Nazwa czę¶ci lub zespołu Symbol fabryczny Ilo¶ć sztuk  na wyrób
1 Wspornik I 500.0705 1
2 Rolka 159.2001 1
3 Rdzeń rolki kpl. 159.0200 1
4. Tulejka 500.0702 1
5 Rolka hamulca 500.0701 1
6 Styk I kpl. 159.0050 1
7 Styk II kpl. 159.0060 .1
8 DĽwignia 500.0703 1
9 Sprężyna 500.0707 1
10 Płytka 500.0704 1
11 Sprężyna kpl. 159.0010 1
12 Wspornik II 159.2003 1
13 Trzpień łożyska 51.5501 1
14 Osłona 159.0025 1
15 Zespół wkładki 159.0300 1
16 Końcówka konektorowa 159.0008 2
17 Wkładka 159.0023 1
18 Odci±żka 65.0009 1
900 Wkręt M3x6 PN- 85/M- 82215 4
901 Podkładka spr. 3,1 PN- 77/M- 82008 2
902 Wkręt M4x10 PN- 85/M- 82207 4
903 Nakrętka M3 PN- 86/M- 82144 2
904 Podkładka   3,2 PN-78/M-82215 2
905

Wkręt M3x12

PN-85/M-82215 2

 


   HOME    

 

Zapytania i propozycje: