Belka górna serwisu ABC Hurtownia Części Zamiennych

INFORMACJE SERWISOWE

Menu lewe serwisu ABC Hurtownia Części Zamiennych
SERWIS
Zwijacz 159.2000
ZWIJACZ 159.2000 - wykaz części zamiennych.

zelmer1.gif (1241 bytes)

Image2.gif (991 bytes)   WYKAZ CZʦCI ZMIENNYCH ZWIJACZA 159.2000
Oznaczenie  na rys. Nazwa czę¶ci lub zespołu Symbol fabryczny Ilo¶ć sztuk na wyrób
1 Wspornik I kpl. 159.2002 1
2 Rolka 159.2001 1
3 Rdzeń rolki kpl. 159.0200 1
4 Zespół wkładki 159.0300 1
5 Odci±żka 65.0009 1
6 Styk I kpl. 159.0050 1
7 Styk II kpl. 159.0060 1
8 Sprężyna 100.5004 1
9 Nit specjalny 159.0013 1
10 DĽwignia 1 159.2000 1
11 Sprężyna kpl. 159.0010 1
12 Wspornik II 159.2003 1
13 Trzpień łożyska 51.5501 1
14 Osłona 159.0025 1
15 Wkładka 159.0023 1
16 Końcówka konektorowa 159.0008 2
914 Nakrętka M3 PN- 86 /M- 82144 2
915 Wkręt M4x10 PN-65/M- 82207 4
916 Wkręt M3x6 PN- 85 /M- 82215 2
917 Podkładka spr. 3,1 PN-77 /M- 82008 2
918 Wkręt M3x12 PN- 65 /M- 82215 2

   HOME    

 

Zapytania i propozycje: